Deze naaldvilt automatten zijn gemaakt van een robuuste kwaliteit en zijn precies pasvorm voor uw voertuig.Deze kwaliteit ligt veelal standaard in auto’s bij aflevering.
| Bevestigingstype | B |
|---|---|
| Bodembevestiging | ja |
| Pasvorm | O.E.M. specificatie |
| Brand | Tip-it |
| Bevestigingswijze | O.E.M. specificatie |
| Aantal matten | 4 |
| Aanvullende info | Met Hakstuk |
| Materiaal | Naaldvilt |
| Kleur | Zwart |
| Product type | Automattenset |
| automerk | |
| Inclusief hakstuk | Ja |
| Breedte | 75 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Voor of achter matten | Voor en achter |
| Lengte | 100 cm |


