Deze naaldvilt automatten zijn gemaakt van een robuuste kwaliteit en zijn precies pasvorm voor uw voertuig.Deze kwaliteit ligt veelal standaard in auto’s bij aflevering.
| Brand | Tip-it |
|---|---|
| Aanvullende info | 1 delige voorset met bijrijdersstoel |
| Bodembevestiging | ja |
| Aantal matten | 1 |
| Bevestigingswijze | O.E.M. specificatie |
| Pasvorm | O.E.M. specificatie |
| Bevestigingstype | R |
| Product type | Automattenset |
| Materiaal | Naaldvilt |
| automerk | |
| Kleur | Zwart |
| auto merk type | Vivaro |
| Voor of achter matten | Voor |
| Inclusief hakstuk | Ja |
| Gewicht | 3 kg |
| Dikte | 5 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 100 cm |


