Deze naaldvilt automatten zijn gemaakt van een robuuste kwaliteit en zijn precies pasvorm voor uw voertuig.Deze kwaliteit ligt veelal standaard in auto’s bij aflevering.
Let op! Niet voor de E-208
| Brand | Tip-it |
|---|---|
| auto merk type | 208 |
| Bodembevestiging | ja |
| Aantal matten | 4 |
| Bevestigingswijze | O.E.M. specificatie |
| Pasvorm | O.E.M. specificatie |
| Bevestigingstype | N |
| Product type | Automattenset |
| automerk | |
| Materiaal | Naaldvilt |
| Kleur | Zwart |
| Voor of achter matten | Voor en achter |
| Inclusief hakstuk | Ja |
| Dikte | 5 cm |
| Breedte | 75 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Lengte | 100 cm |


