Deze velours automatten zijn gemaakt van een luxe kwaliteit en zijn precies pasvorm voor uw voertuig. Deze kwaliteit ligt veelal in het premium segment auto’s .
| Brand | Tip-it |
|---|---|
| Aantal matten | 4 |
| Bodembevestiging | ja |
| Bevestigingswijze | O.E.M. specificatie |
| Pasvorm | O.E.M. specificatie |
| Bevestigingstype | B |
| Product type | Automattenset |
| Materiaal | Velours |
| automerk | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 75 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Inclusief hakstuk | Nee |
| Voor of achter matten | Voor en achter |
| Lengte | 100 cm |


